Inkontinencia - ovplyvnenie porúch úniku moču

„Smiali sa tak, že spodkom vodu pustili“

napísal jeden básnik a popísal tak problém, ktorým trpia ľudia v zrelom i staršom veku. Avšak, ako potvrdzuje aj poézia, tento problém sa prejavuje v mnohých mimoriadnych prípadoch v priebehu celého života. Zaskočené ním môžu byť napríklad mamičky po pôrode, pretože tehotenstvo sa u mnohých prejaví aj častým alebo mimovoľným močením.

"Bolí ťa hlava?", pýtame sa starostlivo priateľky či mamičky, keď na nej spoznáme, že jej niečo chýba. Keď má človek problémy so zubom, ide smelo alebo so strachom k zubárovi. Ale inkontinenciu prehliadame, alebo tajíme, aj keď nás môže trápiť už od ranného veku. Inkontinencia - je nevedomý, nechcený, nežiaduci únik moču.Je to problém medicínsky, psychický aj spoločenský .

Stimulácia svalov panvového dna
Tento program svojími  sekvenčnými Bioptickými impulzmi v kombinácii so špecialnym rozložením nálepiek na tele stimuluje svaly panvového dna.  Tým pádom dochádza k omladeniu a posilneniu svalov panvového dna . Toto ošetrenie je ideálne pre ženy, ktoré vykonávajú sedavé zamestnanie . V mnohých prípadoch sa efektívne zmiernia problémy s inkontinenciou.